Refinansavimas - lengvina skolas!
AKCIJA! Pasiskolink šiandien - mokėk tik už 2-iejų mėnesių

Kaip refinansuoti turimus kreditus?


1. Registruokis/prisijunk prie www.eurokreditas.lt svetainės.

2. Pasirink refinansuojamą sumą ir terminą. Jog galėtume greičiau refinansuoti tavo turimus kreditus ir sumažinti finansinę naštą, rekomenduojame prieš teikiant paraišką refinansavimo paskolos pasiūlymui susižinoti kiek kiekvienam kreditoriui esi skolingas šiai dienai. Skolos likučius šiai dienai, mokamas mėnesines įmokas bei sutartis su kitais kreditoriais atsiųsk mums el. paštu info@eurokreditas.lt

INFORMUOJAME. Norėdamas pajusti mažesnę įmokų naštą rinkis ilgesnį refinansavimo paskolos terminą.

3. Užpildyk mokumo deklaraciją. Labai atidžiai ir individualiai peržiūrime kiekvieną gautą paraišką, todėl prašome kuo tiksliau užpildyti visus paraiškos laukus.

4. Administratorius patikrinęs tavo kreditingumą pateiks tau pasiūlymą refinansavimo paskolai, geriausiomis sąlygomis. Apie pateiktą pasiūlymą būsi informuotas telefonu ir el. paštu.

INFORMUOJAME. Prieš pateikiant pasiūlymą visos refinansavimo sąlygos yra derinamos su kiekvienu klientu telefonu. Taip pat yra privaloma atsiųsti sutartis su dabartiniais kreditoriais, skolų likučius šiai dienai ir mėnesinės įmokos.

5. Prisijungęs pasirink tau labiausiai tinkamą pasiūlymą ir teik paraišką gauti refinansavimo paskolai.

6. Patvirtinus pasiūlymą EuroKreditas padengs tavo įsiskolinimus, o likusią refinansavimo paskolos sumą perves į tavo nurodytą banko sąskaitą.


Kilo klausimų? Kreipkis į mus telefonu +370 609 44944, +370 603 44344 arba el. paštu info@eurokreditas.lt. Mes visada pasiruošę padėti išspręsti susidariusius finansinius sunkumus.


GARANTUOJAME, JOG REFINANSUODAMASIS PAS MUS ŽENKLIAI SUMAŽINSI SAVO FINANSINĘ NAŠTĄ.