<div class="photo-tag">Refinansavimas - lengvina skolas!</div><div class="photo-tag2">AKCIJA! Pasiskolink šiandien - mokėk tik už 2-iejų mėnesių</div>

Refinansavimas


Sunkiai sekasi susitvarkyti su paskolomis? Atsibodo didelės mėnesinės įmokos?

Paskolų refinansavimas – tai šansas per vieną valandą ženkliai susimažinti savo turimus įsipareigojimus.

Pagrindinis mūsų tikslas – skubiai padėti išbristi iš susidariusių finansinių sunkumų. Nelauk kol skolos visai užsmaugs, refinansuok savo kreditus, kreipkis į mus – mes tau padėsime. Refinansuok savo turimus kreditus kur kas mažesnėmis palūkanomis. Refinansuodamas kreditus šiandien, rytoj galėsi gyventi ramiau.

Viskas ką turi padaryti, tai užpildyti paraišką ir atsiųsti savo dabartinių kreditorių sutartis. Mes padengsime tavo turimus įsipareigojimus, sumažinsime tavo mėnesines įmokas ir padėsime išlipti iš skolų liūno.


Kilo klausimų?

Kreipkis į mus telefonu +370 609 44944, +370 603 44344 arba el. paštu info@eurokreditas.lt. Mes visada pasiruošę padėti išspręsti susidariusius finansinius sunkumus.


Mes dirbame:

• Refinansavimo paraiškas galite teikti Jums patogiu metu, 24 val. per parą.

• Paraiškos tikrinamos ir mokėjimai priimami darbo dienomis nuo 8:00 iki 20:00 val.

• Refinansavimo paraiškos, pateiktos po 17 val. darbo dienomis, aptarnaujamos kitą darbo dieną.


Privalai žinoti, jog norint išbristi iš finansinių sunkumų neužteks tik perkelti savo skolą ir prailginti jos grąžinimo laikotarpį, turėsi susimažinti išlaidas, kurias skirdavai įvairioms pramogoms ir kitiems ne pirmo būtinumo dalykams. Susidaryk finansinį planą, kuris padės susitvarkyti su susidariusiais finansiniais sunkumais.


RINKIS EUROKREDITĄ - FINANSINĮ PARTNERĮ, KURIAM TU RŪPI!


Tipinis palūkanų skaičiavimo pavyzdys: Skolinamasi 3 000.00 EUR sutartį sudarant 24 mėnesių laikotarpiui, kai metinė palūkanų norma - 25.30%. Refinansavimo paskolos mėnesinė įmoka yra 160.11 EUR, bendra kredito gavėjo mokama suma – 3842.64 EUR, 24 mėn. palūkanos - 842.64 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN arba MKGN) – 28.51%.